OpinieFOTOGRAF SZCZECIN OPINIE

Laura & Piotr
 • Laura i Piotr

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Marcinie baaardzo Ci dziękujemy, że uwieczniłeś nasz najpiękniejszy dzień lepiej, niż to sobie wyobrażaliśmy! Efekt końcowy reportażu z uroczystości, jak i z sesji plenerowej przeszedł nasze oczekiwania. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni. Dzięki Twoim fotografiom nie umknął ani jeden szczegół, wszystkie zdjęcia w pełni oddają emocje jakie towarzyszyły nam i naszym gościom w tym dniu. Bardzo Cię cenimy za Twoje profesjonalne podejście, zaangażowanie i miłą atmosferę współpracy. A wszystkim przyszłym młodym parom polecamy właśnie Marcina! Na pewno nie będziecie żałować My lepiej wybrać nie mogliśmy!

Zobacz zdjęcia

Patrycja & Hendrik
 • Patrycja i Hendrik

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Wir hatten das vergnügen Marcin Delektowski als Fotografen bei uns auf der Hochzeit und einen für ein Hochzeitsshooting in Potsdam zu haben. Marcin, ist sehr darauf bedacht alles im wohle des Paares zu machen und geht dabei sehr strukturiert vor. Bevor alles beginnt gibt es ein treffen bei denen alle wünsche aufgeschrieben und besprochen werden. Marcin ist sehr flexibel was wünsche und Anregungen angeht. Kommunikation ist auf Englisch kein Problem, er sprach es sogar besser als ich, außerdem spricht er auch etwas Deutsch. Wir sind sehr zufrieden mit unseren Hochzeits und Shootingfotos, auf der eigentlichen feier gefiel mir besonders das er viel im Hintergrund agiert hat und stets zur stelle war um ein gutes Foto zu schießen.Das Fotoalbum,DvD, das Youtubevideo waren auch sehr schön und super verarbeitet, alles sehr Professionel. Wir empfehlen Marcin aufjedenfall jeden weiter, wer etwas Englisch beherrscht und gute Fotos für einen guten Preis erhalten möchte ist bei Ihm sehr gut aufgehoben.

Liebe Grüße
Patrycja & Hendrik 🙂

Zobacz zdjęcia

Zuzanna i Wojtek
 • Zuzanna i Wojtek

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Marcinie, Współpraca z Tobą była dla nas prawdziwą przyjemnością. Dzień ślubu, jak dla każdej pary, był dla nas wyjątkowo ważny. Dlatego przy wyborze fotografa zależało nam szczególnie aby otrzymane zdjęcia w pełni oddawały emocje tego pięknego wydarzenia. Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm przy jednoczesnym zachowaniu spontaniczności oraz momentów  radości i wzruszenia. Wiemy, że wymagania jakie przed Tobą stawialiśmy były wysokie, ale szczerze możemy powiedzieć, że efekt końcowy zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania! Dziękujemy Ci bardzo za zrozumienie i elastyczność jaką nam zaoferowałeś. Dzięki temu bez przeszkód mogliśmy zrealizować wszystkie nasze pomysły. Sesja plenerowa na wrzosowisku była naszym wielkim marzeniem. Jako osoba niezwykle cierpliwa i pomysłowa spełniłeś nasze oczekiwania w 100%. Twoje zdjęcia cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszej rodziny i znajomych. Chcemy polecić Cię każdej młodej parze i jesteśmy ogromnie wdzięczni ze byłeś z nami w tym cudownym dniu!

Zobacz zdjęcia

Ania i Michał
 • Ania i Michał

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Marcina znaleźliśmy przypadkiem na Internecie szukając ofert różnych fotografów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z nim ze względu na zdjęcia, które miał na swoim blogu. Były po prostu super. I nie pożałowaliśmy decyzji. Od samego początku współpraca z nim układała się rewelacyjnie. Stworzył taką atmosferę, iż każdy czuł się przy nim sobą i zachowywał się naturalnie, na czym najbardziej nam zależało. Same zdjęcia są piękne. Mimo wielu miejsc, w których chcieliśmy mieć zdjęcia w plenerze, Marcin ani razu nie zrobił nam z tym kłopotu, a jeszcze sam podrzucał fajne pomysły. Dzięki niemu mamy cudowną pamiątką na całe życie. Z czystym sumieniem możemy go polecić.

Sandra i Piotr
 • Sandra i Piotr

 • Reportaż ze ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Marcina polecił nam nasz wspólny znajomy. Razem z mężem przejrzeliśmy w internecie jego prace,które musicie przyznać są świetne. ? Po przeczytaniu oferty i kilku słów skierowanych do potencjalnych klientów od razu poczuliśmy do Marcina duża sympatie. Od samego początku dbał o to żebyśmy czuli się dobrze w swoim towarzystwie, otwarcie mówili o swoich oczekiwaniach. Marcin jest osoba, która dba o najmniejsze szczegóły i jest przy tym bardzo profesjonalny. Sesja plenerowa odbyła się w miłej atmosferze, a jej efekty są powalające. To było bardzo miłe, kiedy goście dzwonili do nas po to, żeby powiedzieć, że zdjęcia z naszej uroczystości są przepiękne. ?
Współpracę będziemy wspominać bardzo, bardzo długo z uśmiechem na ustach!

Zobacz zdjęcia

Marta i Daniel
 • Marta i Daniel

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Dziękujemy serdecznie za współpracę. Był to bardzo intensywny, ale zarazem szczęśliwy dla nas czas. Dzięki takim ludziom jak Marcin, podczas przygotowań czy wesela nie odczuwa się stresu i wymuszonego pozowania – tylko przyjemność; a pamiątki w postaci pięknych i pełnych emocji zdjęć powstają po prostu same z jego fachowych rąk. ☺ Jeśli chodzi o plener była to przysłowiowa „wisienka na torcie” . Świeże, romantyczne ujęcia, piękne krajobrazy, ciekawe światło. Czysta natura, o takie zdjęcia nam chodziło. Bardzo polecamy Marcina jako fotografa ślubnego, szczególnie jeszcze tym niezdecydowanym parom, nie pożałujecie.

Zobacz zdjęcia

Sylwia i Rafał
 • Sylwia i Rafał

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Kontakt do Marcina dostaliśmy z polecenia siostry, która była na ślubie fotografowanym przez Marcina i widziała efekty jego pracy. Zależało nam na zdjęciach, na których będą widoczne emocje, a nie tylko pozowane obrazki. Taką też otrzymaliśmy rekomendację. Marcin zdecydowanie stanął na wysokości zadania. Przed ceremonią ustaliliśmy wszystkie szczegóły, tak aby nie potęgować stresu w dniu ślubu. Marcin towarzyszył nam podczas przygotowań, ślubu, a także na sesji zdjęciowej. Za każdym razem konsultował swoje pomysły z nami i elastycznie dopasowywał się do panujących warunków i toku wesela. Sesja zdjęciowa również przebiegła w miłej atmosferze, pomimo, momentami ekstremalnych warunków panujących nad morzem. Zdjęcia bardzo podobają się nam, naszej rodzinie oraz gościom weselnym.

Zobacz zdjęcia

Gosia i Ernest
 • Gosia i Ernest

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Na Marcina trafiliśmy przypadkiem, przeglądając w internecie profile fotografów ślubnych. Już od samego początku współpraca układała się świetnie. Bardzo profesjonalny, otwarty na propozycje fotograf. Zrealizował każdą wizję jaką sobie wymyśliliśmy. Goście również byli pod wrażeniem jego pracy, bo świetnie wmieszał się w tłum i nie czuli skrępowania podczas zabawy. Nam bardzo zależało na szczegółach, uchwyceniu gestów, emocji, uśmiechów i takie też zdjęcia dostaliśmy. Mimo ekstremalnych warunków pracy (bo w naszej sesji plenerowej brały udział nasze malutkie córeczki) spisał się fantastycznie, a my mamy cudowną pamiątkę na całe życie! Gorąco polecamy!!!

Zobacz zdjęcia

Helena i Jakub
 • Helena i Jakub

 • Reportaż ze ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Chcielibyśmy podziękować Marcinowi za piękne zdjęcia, które w pełni uchwyciły nasze emocje oraz emocje naszych gości.
Marcin to profesjonalista, zadbał o każdy szczegół aby ułatwić nam wzajemną współpracę. Każda nasza uwaga została uwzględniona. Punktualność, cierpliwość, wysoka kultura osobista, otwarty umysł, zaangażowanie oraz atmosfera jaką Marcin tworzy wokół siebie utwierdzają nas w tym, że dokonaliśmy właściwego wyboru i z pewnością mogę polecić ten wybór innym.

Arleta i Karol
 • Arleta i Karol

 • Reportaż ze ślubu i wesela

Wybór Marcina na fotografa nie był trudny. Podobały nam się zdjęcia Marcina oraz jego podejście do pracy – chętnie odpowiadał na pytania i uważnie słuchał naszych sugestii. W dniu ślubu był pomocny, dwoił się i troił, by zrobić jak najwięcej zdjęć. Był przy tym dyskretny i wykazywał się profesjonalizmem. Efektem jego pracy są piękne fotografie. Dzięki Marcinowi mamy wspaniałą pamiątkę z tego ważnego dla nas wydarzenia, jakim był nasz ślub. Spoglądając na fotografie, jeszcze raz możemy poczuć to, co wtedy – radość, czułość i miłość. Zdjęcia Marcina są pełne uroku, oddają nastrój chwili – pełne spontaniczności i humoru. Nasi bliscy są równie zachwyceni jak my reportażem. Szczególnie formą fotoalbumu projektu Marcina – elegancką z mnóstwem wspaniałych wspomnień.

Zobacz zdjęcia

Beata i Krzysztof
 • Beata i Krzysztof

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Marcina poleciła nam koleżanka, bo miała przyjemność z nim współpracować przy swoich projektach. Mimo, że Marcin twierdził, że nie robił jeszcze zdjęć ceremonii zaślubin na zewnątrz, oraz sesji ślubnej, która miała być sesją z parą młodą w tle, a nie standardową – podjęliśmy współpracę. Była to oczywiście super decyzja, bo Marcin wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem zarówno w dniu ślubu jak i na sesji. Ustalił z nami wcześniej wszystkie szczegóły przebiegu ceremonii oraz sesji więc nie musieliśmy się o nic martwić w tym ważnym dla nas dniu. Zdjęcia wyszły super, dokładnie takie jak chcieliśmy, będzie to super pamiątka do końca życia. A albumy wyszły jeszcze piękniejsze, idealna pamiątka dla nas i dla naszych rodziców. POLECAMY BAAARDZO 🙂

Zobacz zdjęcia

Ola i Tomek
 • Ola i Tomek

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Długo trwały poszukiwania wyjątkowej osoby, która uwieczni ten ważny dla Nas dzień. Na szczęście udało Nam się znaleźć Marcina! To cudowny człowiek, który od A do Z spełnił nasze, bądź co bądź, wygórowane oczekiwania. Fantastyczny człowiek, dla którego fotografia to przede wszystkim pasja, a przy tym pełny profesjonalizmu i otwarty na pomysły ( a było ich naprawdę mnóstwo)!

PS Dłuższa relacja na blogu Oli

Zobacz zdjęcia

Małgosia i Łukasz
 • Małgosia i Łukasz

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Długo zastanawialiśmy się z mężem co i jak napisać. Opinie. Opinie – pomyślałam to się wystawia sklepom internetowym. My przede wszystkim chcemy Marcinowi serdecznie podziękować, a szukającym parom fotografa zachęcić i upewnić o dobrym (ba, najlepszym!) wyborze. Dziękujemy Marcinie za Twój talent i profesjonalizm. Za to że czuliśmy się przy Tobie swobodnie oraz ‚w dobrych rękach’ od 8.30 rano do 00.30 dnia następnego 😉 Dziękujemy za piękne i prawdziwe zdjęcia, które pokazują nas i nasze rodziny takimi jakimi jesteśmy. Za wspaniałe wspomnienia, które przychodzą wraz z otworzeniem albumu. Wiele ‚dziękujemy za’ jesteśmy Ci winni, a wszystko przez to, że wkładasz w swoją pracę całe swoje serce.
A teraz kilka krótkich i treściwych słów przekonujących pary młode ( i nie tylko!) do wyboru Marcina na swojego fotografa. Pod względem merytorycznym to pełen profesjonalista. Jego mistrzowskie oko, wrażliwość i takt nadaje zdjęciom wyjątkowy charakter. Zarówno tym ślubnym, jak i z sesji plenerowej. Przeglądając fotografie, z każdym kolejnym razem zdają się być coraz doskonalsze. Punktualny i cierpliwy, zawsze w odpowiednim miejscu. Do tego uśmiechnięty oraz skromny, z wysoką kulturą osobistą. Najkrócej – Super przez duże S. Naprawdę i szczerze, nie łatwo już dzisiaj spotkać taką osobę. Z całego serca polecamy.

Zobacz zdjęcia

Alicja i Piotr
 • Alicja i Piotr

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Dziękujemy za piękne zdjęcia! Są dla Nas odskocznią od codzienności, wspomnieniem najcudowniejszych chwil. Pełen profesjonalizm, świetna jakość zdjęć. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Podczas sesji bardzo miła atmosfera, człowiek, któremu w 100% można zaufać! Polecamy! 🙂

Zobacz zdjęcia

Monika i Robert
 • Monika i Robert

 • Sesja plenerowa w Zachodniopomorskim

Chcieliśmy podziękować Marcinowi za piękne zdjęcia. Oprócz niewątpliwego talentu i świetnego wyczucia jest bardzo zaangażowany w to, co robi. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, współpraca z Marcinem pozostawi po sobie niezatarte wspomnienia. Polecamy Marcina każdemu, kto poszukuje fotografa, który sprawi że pozowanie nie będzie trudne, a efektem współpracy będą piękne zdjęcia na lata.

Zobacz zdjęcia

Ewa i Michał
 • Ewa i Michał

 • Reportaż ze ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Decyzja o wyborze Marcina okazała się być niezwykle trafna.  Marcin wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz wielkim oddaniem w dążeniu do uchwycenia najważniejszych momentów zarówno podczas uroczystości zaślubin jak i zabawy weselnej.  Był zawsze we właściwym miejscu o właściwym czasie 😉 Nic nie umknęło jego uwadze. Pewnie dlatego też nasi goście nie mogli się go nachwalić. Dzięki Marcinowi mamy przepiękną pamiątkę z naszego wielkiego dnia. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy za super zdjęcia 🙂 Serdecznie polecamy!

Zobacz zdjęcia

Monika i Marcin
 • Monika i Marcin

 • Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Polecamy Marcina jako fotografa ślubnego. Każde zdjęcie jest małym elementem, które w połączeniu tworzą historię przywołującą najwspanalsze wspomnienia. Marcin podczas wesela był niewidoczny dla nas i dla gości w pozytywnym znaczeniu tego słowa, dzięki czemu zdjęcia są naturalne, wesołe i wzruszające. Pamiętał jednocześnie o wszystkich naszych wskazówkach omawianych podczas wcześniejszego spotkania.
Sesja plenerowa odbyła się w swobodnej i miłej atmosferze, a fotografie z pleneru są przepiękne.
Serdecznie dziękujemy Marcinie!

Zobacz zdjęcia

Ania i Tomek
 • Ania i Tomek

 • Reportaż ze ślubu, wesela oraz sesja w plenerze

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz wybór padł na Marcina. Zdjęcia są przepiękne i stanowią naszą najwspanialszą pamiątkę. Marcin jest sympatycznym, punktualnym, niezwykle zaangażowanym profesjonalistą. Podczas ślubnego i weselnego reportażu żaden ważny moment nie umyka jego uwadze, a podczas sesji plenerowej wprowadza swobodną atmosferę i wykazuje niezwykłą cierpliwość. Przygotowuje się bardzo starannie ustalając wcześniej wszelkie szczegóły i udzielając cennych rad. Już podczas spotkań organizacyjnych czuliśmy, że nasze zdjęcia będą w dobrych i profesjonalnych rękach. Gorąco polecamy Marcina jako fotografa ślubnego każdemu, kto pragnie mieć piękną pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy 🙂

Zobacz zdjęcia

Maja i Piotr
 • Maja i Piotr

 • Reportaż ze ślubu, wesela oraz krótka sesja w plenerze

Marcin dziękujemy.
Przepiękne zdjęcia, przepiękny album – spełniły na pewno nasze oczekiwania.
Fotografie przywołują wspomnienia – te najpiękniejsze.
Cieszymy się, że trafiliśmy na profesjonalistę 🙂

Zobacz zdjęcia

Kasia i Kornel
 • Kasia i Kornel

 • Reportaż z przygotowań, ślubu i wesela, oraz sesja w plenerze

Współpraca z Marcinem to sama przyjemność. Zdjęcia są rewelacyjne, bardzo nam się podobają… Gorąco polecamy
Marcina jako fotografa ślubnego. Jest osobą bardzo sympatyczną oraz komunikatywną. Fotografie jego autorstwa
kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, a przy tym są spontaniczne i pokazują żywe emocje,
momenty radości i wzruszeń.

Zobacz zdjęcia

Marta i Tomek
 • Marta i Tomek

 • Przygotowania ślub i wesele

Polecamy Marcina, gdyż podchodzi profesjonalnie do swojej pracy. Jest bardzo komunikatywny i współpracuje na zasadzie wymiany poglądów na dany temat. Zdjęcia nietuzinkowe, każde z nich oddaje emocje uwiecznionej na nich chwili. Konkurencyjne ceny. Jeżeli szukacie dobrego, profesjonalnego fotografa, który z Was nie zedrze to dobrze trafiliście!

Zobacz zdjęcia

Ola i Mariusz
 • Ola i Mariusz

 • Reportaż z ceremonii ślubnej, wesela oraz sesja w plenerze

Nasze zdjęcia ślubne wykonane przez Marcina są profesjonalne i subtelne, stanowiąc wspaniałą pamiątkę. Cieszymy się, że żaden gość nie został  pominięty i że zdjęcia są różnorodne, ukazując zarówno momenty wzniosłe jak i zabawne. W rezultacie, zdjęcia miło ogląda się w gronie rodziny i znajomych. Szczególnie podobało nam się, że podczas Wesela, Marcin był bardzo cierpliwy i potrafił dostosować się do szybkiego tempa imprezy i naszych pomysłów. Dopilnował abyśmy jako para młoda zrobili sobie zdjęcia ze wszystkimi gośćmi, tak jak wcześniej ustaliliśmy. Śmiało mogę polecić też sesję zdjęciową, na którą nasz fotograf poświęcił cały dzień zabierając nas w kilka ciekawych miejsc, również poza miastem. W trakcie sesji bardzo miło spędziliśmy czas, a Marcin miał mnóstwo fajnych pomysłów na oryginalne ujęcia. Bardzo dobrze wspominam też współpracę  po uroczystościach.  Byliśmy w stałym kontakcie, dzięki czemu mogliśmy poradzić się odnośnie wyboru zdjęć do albumu. Polecam współpracę z Marcinem każdej parze – w czasie wesela można śmiało zdać się na jego doświadczenie i umiejętności i nie martwić się o zdjęcia.

Zobacz zdjęcia

Basia i Grzegorz
 • Basia i Grzesiek

 • Przygotowania, ślub i wesele

Marcin zrealizował dla nas reportaż ze ślubu kościelnego oraz narzeczeńską sesję plenerową. Co trzeba mu przyznać, to po pierwsze tworzy super atmosferę, w ogóle nie czuć zmęczenia kilkugodzinną sesją w plenerze, a po drugie pełen profesjonalizm wykonania zdjęć. Fotografii jest bardzo dużo i nie zrezygnowalibyśmy z ani jednej. Po trzecie – dotrzymał terminu, tak jak się umawialiśmy, nie wspominając o bardzo przystępnej cenie. Naprawdę  szczerze Go polecamy!

Zobacz zdjęcia

Natasza i Zbyszek
 • Natasza i Zbyszek

 • Reportaż ślub cywilny

Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Zaangażowanie i miła atmosfera. Satysfakcja 100%.

Zobacz zdjęcia

Daria i Artur
 • Daria i Artur

 • Reportaż z przygotowań, ślubu i wesela, oraz sesja w plenerze

Marcin został nam polecony przez znajomych, którzy brali ślub rok przed nami. Jest on osobą bardzo sumienną oraz oddaną swojej pasji. Już przy pierwszym spotkaniu bardzo dokładnie wybadał nasze oczekiwania. Skrupulatne notował i ustalał z nami wszystkie szczegóły. Jest otwarty na wszelkie pomysły i z zaangażowaniem je realizuje .

Fotograf godny polecenia 🙂